تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

زمان آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اعلام شد

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

 پاسخ آزمون نهم به دهم

راهنمایی اعتراض، ثبت نام مدارس و …

تماس با شماره

۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹

مشاوران تحصیلی الو 2029 (تماس از خط ثابت بدون پیش شماره)


 

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه مردمی

 

/ برنامه زمانی آزمون ورودی پایه دهم مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای سال تحصیلی 97-98، سرانجام با فاصله زمانی و تغییرات مختلف نسبت به سال گذشته، از طرف آموزش و پرورش اعلام شد.

 

 آخرین خبر : بخشنامه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98  (97/3/12)

 

امسال برخلاف سالهای گذشته این آزمون فقط برای پایه نهم به دهم برگزار می شود. ضمنا آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی یکسان هستند و با هم برگزار خواهند شد.

 

نحوه برگزاری آزمون ورودی پایه دهم تیزهوشان و نمونه دولتی

طبق بخشنامه آزمون نهم به دهم از اطلاعیه آموزش و پورش این گونه بر میآید که سوالات این آزمون به صورت کشوری طراحی شده است. تمام مراحل اداری آزمون مانند ثبت نام، دریافت کارت، دریافت نتایج و درخواست اعتراض، باید از طریق اینترنت انجام شود. داوطلبان ابتدا باید در سایت ثبت نام آزمون، مدرسه یا مدرسه های مورد نظر خود را انتخاب کنند، و با فرستادن عکس پرسنلی خود ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

 

زمان برگزاری آزمون نهم به دهم

آزمون ورودی دانش آموزان پایه نهمی برای ورود به پایه دهم مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، در خرداد ماه سال 1397 در روز جمعه یازدهم خرداد، راس ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز 6 خرداد ماه 97 از طریق اینترنت قابل انجام است.

زمان اعلام نتایج آزمون نهم به دهم

نتایج آزمون ورودی دانش آموزان پایه نهم 7 مرداد ماه ماه سال 1397 اعلام شد. نتایج بصورت اینترنتی بوده و برای افرادی که قبول شده اند جزئیات کارنامه نمایش داده نمی شود. فرصت اعتراض به آزمون وجود دارد. برای ثبت نام در مدارس قبولی، اگر قبلا در مدرسه دیگری ثبت نام کرده اند بدون مشکلی هزینه قابل عودت می باشد.

 

شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم

برای دانش آموزان مدارس دیگر که مایل به ورود به مدارس تیزهوشان هستند، شرط شرکت در آزمون این است که معدل کل پایه هشتم آنها 19 و بالا تر باشد. اما دانش آموزان پایه نهم مدارس تیزهوشان نیازی به شرکت در آزمون ندارند و پذیرش آنها وابسته به شرایط تحصیلی شان در پایه نهم سال 96-97 طبق دستورالعمل داخلی مدارس تیزهوشان می باشد.

 

اطلاع از جزئیات ثبت نام
 و منابع آزمون دهم 
تماس با ۲۰۲۹ ۹۰۷ ۹۰۹  
از خط ثابت

 

شرایط شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم

شرط شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی (مدارس متوسطه نظری و هنرستان های فنی حرفه ای نمونه دولتی) داشتن معدل 17 و بالاتر می باشد. هر دانش آموز برای ورود به مدرسه منطقه و ناحیه خود رقابت خواهد کرد. در مواردی که دو مدرسه در آن منطقه وجود داشته باشد دانش آموز باید اولویت خود را زمان ثبت نام معلوم کند.

 

مشاوره تحصیلی

 

 

 اگر سوالی برای شما مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره 9099072029 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

 - حذف آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی + نمونه دولتی

 

مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029