تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن 96

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن 96 ، زمان و نحوه ثبت نام

 

قابل توجه آن دسته از داوطلبان که در کنکور ارشد سراسری سال 96 شرکت کرده اند؛

 

افرادی که در کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال 96 شرکت کرده اند و در دوره روزانه کارشناسی ارشد قبول نشده اند اما مجاز به انتخاب رشته در دوره های غیر روزانه (دانشگاه آزاد) هستند، تا تاریخ یازدهم بهمن ماه فرصت دارند برای شروع به تحصیل در دوره ارشد دانشگاه آزاد در بهمن ماه 96، ثبت نام نمایند.

 

* نکته مهم : این ثبت نام فقط مخصوص واحدهای بیرون از مراکز استان ها می باشد و مراکز دانشگاهی تهران و مراکز استانها در این تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو ندارند. ضمنا افرادی که در ثبت نام تابستان برای ترم مهرماه دانشگاه آزاد قبول شده شده باشند نمی توانند در این ثبت نام شرکت کنند.

 

ثبت نام برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد از امروز 27 دی ماه آغاز شده است و تا 11 بهمن ماه ادامه دارد. متقاضیان برای ثبت نام و انتخاب رشته الکترونیکی، باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایند.

 

نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

اگر شما مایل هستید در فرصت تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام وانتخاب رشته کنید باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه نمایید.
– در مرحله اول شما باید خرید کارت اعتباری به مبلغ 41 هزار تومان را انجام دهید. کارت اعتباری یا همان کارت اعتباری انتخاب رشته را باید از همان سایت، بصورت آنلاین خریداری نمایید. برای این کار نیاز به کارت بانکی عضو شتاب و رمز اینترنتی کارت بانکی دارید.
– در مرحله دوم که انتخاب رشته است، شما می توانید از فهرست رشته هایی که در گرایش آنها قبول شده اید، تا 100 ردیف رشته محل را انتخاب کرده و در صفحه مربوط به انتخاب رشته در سایت وارد نمایید.
– در نهایت پس از تکمیل فرم انتخاب رشته باید رسید انتخاب رشته را دریافت کرده و از آن نسخه چاپی یا پرینت تهیه نمایید.

در صورت برخوردن به هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی در روند ثبت نام یا انتخاب رشته دانشگاه آزاد، می توانید سوال خود را با شماره 9099072029 از ساعات 8 الی 24 با مشاوره تحصیلی تلفنی الو 2029 مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

 


مطالب مرتبط :

- -

 

مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029