تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد.

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد آغاز شد

 

ثبت نام و انتخاب رشته دوره کارشناسی پیوسته ( 4 سال لیسانس ) و دوره کارشناسی ناپیوسته ( کاردانی به کارشناسی ) بدون آزمون دانشگاه آزاد از امروز آغاز شده است.

 

 

 

رقابت و انتخاب از بین داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد. هر داوطلب از یک گروه آزمایشی مجاز به انتخاب 20 کد رشته محل می باشد و فرآیند بررسی انتخاب ها بر اساس معدل کتبی سال سوم دبیرستان انجام می شود.

ثبت نام و انتخاب رشته بصورت اینترنتی انجام میشود و هزینه انجام ثبت نام 35 هزار تومان می باشد که از طریق همان سایت ثبت نام (مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد) باید با خرید کارت اعتباری انتخاب رشته پرداخت شود. افرادی که تمایل به ثبت نام در گروه آزمایشی دیگری را نیز داشته باشند لازم است کارت اعتباری جداگانه ای تهیه کنند.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

افرادی می توانند برای دوره کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بدون آزمون ثبت نام کنند که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی و همچنین دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشند.

برای ثبت نام در دوره کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور، فقط افرادی که دارای مدرک کاردانی باشند امکان ثبت نام دارند.

 

 اگر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یا انتخاب رشته نیاز به راهنمایی دارید می توانید تلفنی سوال خود را مطرح و مشاوره دریافت کنید. کافی است با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره 9099072029 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.


مطالب مرتبط :

-   ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

 

مشاوره تلفنی الو 2029

 

 

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029