تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 دانشگاه آزاد آغاز شد

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 دانشگاه آزاد آغاز شد.

ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دوره کارشناسی 96 دانشگاه آزاد، مربوط به داوطلبانی که در جلسه کنکور سراسری حضور داشته اند از امروز آغاز شده است.

 

 

متقاضیان برای انجام ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند. برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد احتیاج به خریداری کارت اعتباری انتخاب رشته به مبلغ 32 هزار تومان از همان سایت می باشد.

هر متقاضی می تواند 20 ردیف کد رشته/محل را در فرم انتخاب رشته ثبت نماید. جدول نام و کد رشته ها، و همچنین جدول محل های دانشگاهی از لینک های سمت راست صفحه انتخاب رشته قابل دستیابی است. و افراد می توانند در رشته های مربوط به گروه آزمایشی خود انتخاب انجام دهند. ضمنا پس از اتمام انتخاب رشته، افراد این امکان را دارند تا دوباره وارد سایت شده و فهرست انتخاب رشته خود را ویرایش کنند.

فرآیند انتخاب و قبولی در یکی از رشته های مورد نظر براساس نمره کل داوطلب در زیرگروه مربوط به رشته های درج شده است. سهمیه های رزمندگان و ایثارگران مطابق شرایط اعلام شده سازمان سنجش موثر است و متقاضیان سهمیه بسیجی فعال باید در این انتخاب رشته، درخواست استفاده از این سهمیه را حتما در سایت ثبت کنند.

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری در دانشگاه آزاد تا 11 بهمن ماه 96 ادامه دارد.

 

 اگر برای شما سوالی مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره 9099072029 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.


مطالب مرتبط :

ثبت نام کنکور سراسری 97


 

مشاوره تلفنی الو 2029

 

 

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029