احتمال برگزاری آزمون تیزهوشان ششم

پیش ثبت نام و معرفی منابع آزمون

۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس از خط ثابت

احتمال برگزاری آزمون تیزهوشان ششم

 

 / با وجود اعلام آموزش و پرورش در مورد حذف آزمون تیزهوشان ششم ممکن است تحت تاثیر تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی این آزمون پس از حذف دوباره برقرار شود.

 

  پس از تصویب شورای عالی آموزش و پرورش درباره آزمون های مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مبنی بر حذف همیشگی آزمون ورودی پایه هفتم برای دانش آموزان ششم ابتدایی چه برای مدارس تیزهوشان و چه مدارس نمونه دولتی، بحث های دیگری درباره مدارس استعدادهای درخشان از برخی مسئولان شنیده شد. از جمله پیشنهاد حذف کامل مدارس تیزهوشان و انحلال مرکز استعدادهای بود که توسط برخی مسئولان و نمایندگان مرتبط با آموزش و پرورش کشور بخصوص مسئولان سابق داده شد.

  در نهایت با اعلام بخشنامه آزمون تیزهوشان و نمونه مردمی نهم به دهم، و اعلام زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون نهم به دهم دبیرستان معلوم شد که خبر حذف آزمون پایه ششم به واقعیت پیوسته است.

  اما در روز گذشته با مصاحبه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، معلوم شد که تغییرات اخیر و تغییرات بعدی در سیستم تیزهوشان، چه از لحاظ حذف آزمون ششم یا برگزاری آن و چه تغییر مدارس تیزهوشان، متوقف می شود تا شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور، قضیه برگزاری آزمون ها و مسائل دیگر را بررسی نماید./

 
 

مشاوره تحصیلی

 

با عضویت در کانال خبر رسانی الو 2029 جدیدترین اخبار و راهنمایی درباره آزمون ها و ثبت نام ها را زودتر از دیگران، دریافت کنید.

 

 
 

 

اگر سوالی برای شما مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره 9099072029 تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

 - ... 

 

مشاوره تلفنی الو 2029


نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029

       

  free hit counter