تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

نمونه سوالات تیزهوشان 98-99

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

مرور سوالات تحلیلی تیزهوشان ششم 97-98 و 95-97، و سوالات تیزهوشان نهم 97-98 و 96-97 و… نمونه سوالات تیزهوشان 97-98 در سال 98 در کسب آمادگی برای آزمون تیزهوشان 98-99 بسیار موثر می باشد…

جهت مشاوره آزمون تیزهوشان می توانید با تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس بگیرید. (از خط ثابت بدون پیش شماره)– سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی الو۲۰۲۹ با ده سال سابقه مشاوره تحصیلی

 

نمونه سوالات تیزهوشان ششم و نهم

  مرور نمونه سوالات تیزهوشان 97، 96 و … می تواند در کسب آمادگی بیشتر برای آزمون تیزهوشان بسیار موثر باشد.

  آزمون مدارس تیزهوشان 98-99، در بهار و تابستان سال 98 برگزار خواهد شد. آزمون تیزهوشان نهم به دهم و آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی معمولا در خرداد و مرداد ماه برگزار می شوند. والدین دانش آموزان عزیز باید توجه داشته باشند که مهلت ثبت نام تیزهوشان معمولا از یک ماه و نیم قبل آزمون هر سال شروع می شود و 10 الی 16 روز ادامه دارد. به محض اعلام روزهای دقیق زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان 98-99، در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. و درباره تمدید مهلت ثبت نام نیز می توانید از این صفحه یا از شبکه اجتماعی مشاوره تحصیلی الو 2029 پیگیری نمایید.

(نکته مهم : آزمون ششم به هفتم فقط سنجش هوش می باشد.)

 

جزئیات سوالات آزمون تیزهوشان 97-98

نمونه سوالات تیزهوشان 96 ششم و نهم و نمونه سوالات تیزهوشان 95 ششم و پایه نهم در پایین همین صفحه قابل دریافت است. این آزمون که در دو مقطع ششم ابتدایی و نهم دبیرستان به دهم برگزار می شود، در پایه نهم شامل دو دسته از سوالات است. سوالات مربوط به کتاب های درسی دانش آموز که با نام استعداد تحصیلی معروف است، و سوالات مربوط به سنجش هوش و توانایی ذهنی دانش آموز که به سوالات استعداد تحلیلی نامیده می شود. برای پایه نهم دبیرستان ها سوالهای قسمت اول ، 15 تا هستند با مدت زمان پاسخ 15 دقیقه.  سوالهای قسمت دوم، 75 پرسش و با 85 دقیقه زمان جواب به سوالات. برای پایه ششم ابتدایی ها فقط آزمون استعداد تحلیلی برگزار خواهد شد.

 

 

منابع سوالات تیزهوشان

 آزمون تیزهوشان ششم به هفتم قسمت استعداد تحصیلی ندارد. منابع آزمون تیزهوشان نهم به دهم در قسمت استعداد تحصیلی کتب درسی هشتم و نهم ابتدایی است.

 

 

در آزمون تیزهوشان چه سوالهایی پرسیده می شود

 

 

 

 

بزودی سوالات تیزهوشان 97-98 برای دانلود نیز در این صفحه قرار خواهد گرفت.

 

 اگر سوال و ابهامی دارید می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.

مطالب مرتبط :

زمان اعلام نتایج تیزهوشان
ثبت نام آزمون تیزهوشان 97-98
شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان
– برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 97-98
– برای آزمون تیزهوشان ۹۷ جمع بندی کنید

 


مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029