تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

منابع درسی کنکور سراسری 98 برای نظام جدید

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

 

جهت مشاوره برنامه ریزی کنکور 98 می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی آرمان، سامانه مشاوره الو۲۰۲۹، تماس بگیرید.

 

 

 منابع درسی سوالات کنکور 98 نظام جدید سراسری منابع درسی کنکور که سوالات کنکور ۹۸ از آن طرح می شوند، فقط کتاب های درسی دبیرستان هستند. کتاب های مورد نظر از بین کتاب های مختلف پایه های مقطع دبیرستان انتخاب می شوند. کتاب ها توسط مسئولان سازمان سنجش، انتخاب شده و طراحان سوال های کنکور فقط از موضوعات و مساله های این کتب درسی، اقدام به طرح سوال برای آزمون سراسری سال 98 می کنند.

 

منابع کنکور نظام جدید سال 98 (تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان)

  زمان برگزاری کنکور 98 در تیرماه می باشد. با تغییر نظام آموزشی مدارس از سال 91 و ایجاد پایه دوازدهم در سال 98، در سال آینده دانش آموزان پایه دوازدهم برای شرکت در کنکور، با سوالات نسبتا متفاوتی نسبت به سال 97 و 96 روبرو خواهند بود. چون کتاب های درسی دانش آموزان نظام جدید آموزشی 6-3-3 (یا همان 3-3-3-3)، کتاب هایی هستند که نسبت به کتاب های سال قبل خود در نظام قدیم آموزشی، دارای تغییرات درسی و تفاوت زیادی هستند.

  سوالات کنکور سال های قبل نیز که از این پس نظام قدیم نامیده می شوند، از لحاظ مطالب و موضوعات نمی توانند به عنوان نمونه سوال های خوبی برای کنکور سراسری نظام جدید در سال 98 به حساب بیایند. غیر از کتاب های درسی، تا به حال کتاب های کمک درسی چندانی هم برای آخرین پایه نظام جدید آموزشی، نوشته نشده و برای هر کتاب درسی کنکور، فقط دو یا سه کتاب کمک درسی موجود می باشد.

  با تغییرات زیاد در کتابهای درسی نظام جدید نسبت به نظام قدیم، و بخاطر حضور دانش آموزان پشت کنکوری، در سال 98 برای نظام قدیم و نظام جدید دو کنکور برگزار می شود. و سوالات هر کدام از کنکور ها از منابع درسی مربوط به خود، طرح سوال انجام خواهد شد. البته این دو کنکور، در قسمت هایی از سوالات، مشترک خواهند بود.

  کتابهای منابع درسی لازم برای مطالعه که منابع کنکور سراسری 98 برای نظام جدید هستند، بصورت تفکیک شده در ادامه ذکر شده است.

 

 

منابع دروس عمومی کنکور 98 نظام جدید

  کتاب های منبع دروس عمومی بین گروه های آزمایشی مشترک است و سوالات کنکور از کتاب های درس های عمومی به صورت یکسان برای رشته های مختلف طرح می شود. لیست منابع درسی عمومی کنکور 98 بین گروه های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان در فهرست زیر معرفی شده است. در گروه انسانی دو درس دین و زندگی (معارف اسلامی) و درس عربی دارای کتاب های عمومی متفاوتی هستند که در این جدول، جداگانه معرفی شده اند.

  سوالات تست های عمومی کنکور 98 از کتاب های دروس عمومی دانش آموزان از 18 کتاب از 4 موضوع از پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم طرح می شود. طبق اعلام سازمان سنجش منابع عمومی کنکور از 4 درس زبان و ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی و زبان انگلیسی 3 سال آخر، دهم، یازدهم و دوازدهم، برای کنکور 98 استفاده خواهد شد. تعداد سوالات کنکور از هر کدام از درس های عمومی در کنکور 25 تست می باشد.

 

منابع درسی عمومی کنکور 98برای مشاهده دقیق تر روی تصویر کلیک کنید

 

  برای استفاده از کتب کمک درسی عمومی کنکور می توانید مطلب منابع عمومی کنکور 98 را مطالعه نمایید.

 

 

فهرست منابع دروس تخصصی کنکور 98 نظام جدید در زیر گروه های پنج گانه

منابع درسی تخصصی کنکور 98 ریاضی نظام جدید

  سوالات تخصصی کنکور ریاضی از کتاب های دروس تخصصی علوم انسانی دانش آموزان از 14 کتاب از 7 موضوع از پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم طرح می شود. طبق اعلام سازمان سنجش منابع کنکور ریاضی از دروس فیزیک 3 سال آخر، شیمی 3 سال آخر، و همچنین کتاب های ریاضی دهم، هندسه دهم و یازدهم، آمار یازدهم، حسابان یازدهم و دوازدهم، و ریاضیات گسسته دوازدهم برای کنکور 98 استفاده خواهد شد. برای مطالعه دقیق فهرست منابع درسی کنکور ریاضی 98 نظام جدید در لیست زیر قابل مشاهده است.

 

منابع درسی کنکور ریاضی 98برای مشاهده دقیق تر روی تصویر کلیک کنید

  برای استفاده از کتب کمک درسی ریاضی کنکور می توانید مطلب منابع کنکور ریاضی 98 را مطالعه نمایید.

 

 

 

منابع درسی تخصصی کنکور 98 انسانی نظام جدید

  سوالات تخصصی کنکور انسانی از کتاب های دروس تخصصی علوم انسانی دانش آموزان از 23 کتاب از 10 موضوع از پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم طرح می شود. طبق اعلام سازمان سنجش برای طرح سوال از منابع کنکور انسانی از کتاب های ریاضی، زبان فارسی، زبان عربی، تاریخ، جغرافی و علوم اجتماعی 3 سال آخر، اقتصاد و منطق دهم، روانشناسی یازدهم، و فلسفه دو سال آخر دبیرستان برای کنکور 98 استفاده خواهد شد. برای مطالعه دقیق فهرست کتاب های درسی کنکور انسانی 98 نظام جدید در لیست زیر قابل مشاهده است.

 

منابع درسی کنکور انسانی 98برای مشاهده دقیق تر روی تصویر کلیک کنید

  برای استفاده از کتب کمک درسی انسانی کنکور می توانید مطلب منابع کنکور انسانی 98 را مطالعه نمایید.

 

 

 

منابع درسی تخصصی کنکور 98 تجربی نظام جدید

  سوالات تست های کنکور تجربی 98 نظام جدید از کتاب های دروس تخصصی دانش آموزان تجربی از 13 کتاب از 5 موضوع از پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم طرح می شود. طبق اعلام سازمان سنجش منابع عمومی کنکور از 5 درس زمین شناسی یازدهم، ریاضی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی 3 سال آخر رشته تجربی برای کنکور 98 استفاده خواهد شد. تعداد سوالات کنکور از هر کدام از درس های عمومی در کنکور 25 تست می باشد.

منابع درسی کنکور تجربی 98 سازمان سنجش از کتاب های دروس تخصصی علوم تجربی نظام جدید در لیست زیر قابل مشاهده است.

 

منابع درسی کنکور علوم تجربی 98برای مشاهده دقیق تر روی تصویر کلیک کنید

  برای استفاده از کتب کمک درسی تجربی کنکور می توانید مطلب منابع کنکور تجربی 98 را مطالعه نمایید.

 

 

 

جهت مشاوره برنامه ریزی برای کنکور 98 و مشاوره تحصیلی می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی آرمان، سامانه مشاوره الو۲۰۲۹، تماس بگیرید.

 

 

برای اطلاع از برنامه دقیق کنکور سراسری 98، با عضویت در کانال خبر رسانی الو۲۰۲۹ جدیدترین اخبار تحصیلی و راهنمایی درباره آزمون ها و ثبت نام ها را دریافت کنید.

مشاوره تحصیلی

 

 

 اگر سوالی برای شما مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو ۲۰۲۹ با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

– بهترین منابع کنکور 98 تجربی نظام قدیم و جدید (کمک درسی)
– بهترین منابع کنکور 98 ریاضی نظام قدیم و جدید (کمک درسی)
– بهترین منابع کنکور 98 نظام قدیم (کمک درسی تخصصی)
– بهترین منابع کنکور 98 نظام قدیم (کمک درسی عمومی)
راهنمای تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 97
– دانلود سوالات کنکور ارشد 97
انتخاب رشته کارشناسی ارشد 98
– انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 98
راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 98
راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98
– تفاوت انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری
– تخمین رتبه کنکور 98
– تراز قبولی دانشگاه آزاد
– آخرین تراز قبولی با سهمیه بسیج فعال در کنکور سراسری و آزاد
– انواع سهمیه ها در کنکور سراسری 98
– سهمیه های انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98 

 مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029