تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

زمان ثبت نام علمی کاربردی 97 - 98

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

 

قبولی تضمینی تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی آبان سال ۹۷ 
برای ثبت نام و انتخاب رشته تلفنی می توانید با کارشناسان انتخاب رشته آرمان با تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی الو۲۰۲۹ تماس بگیرید.

 

زمان-ثبت-نام-علمی-کاربردی 97

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مرداد ۹۷ و آبان ماه ۹۷  برای مقطع کاردانی و ثبت نام علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی نیز در شهریور و آبان ماه ۹۷ می باشد. بهمن ماه هر سال نیز زمان شروع ثبت نام دوم  دانشگاه علمی کاربردی است، ثبت نام ها و آزمون های دیگر دانشگاه ها مانند پیام نور و دانشگاه آزاد نیز با چند روز جابجایی در هر سال اعلام می شود. اما امسال درباره دانشگاه علمی کاربردی نکاتی درباره ثبت نام مطرح است که دانستن آنها در مساله ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سال ۹۷ موثر است.

 

 

پذیرش بدون کنکور در علمی کاربردی سال 97 – 98

  دانشگاه جامع علمی کاربردی دانشگاه پرطرفداری است، دانشگاهی زیر نظر وزارت علوم و وابسته به موسسات تخصصی که مدت ها است بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی (از دیپلم و فنی حرفه ای) و مقطع کارشناسی ناپیوسته (از کاردانی) می نماید.

  دوره کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی به نام کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای معروف است. دوره کارشناسی ناپیوسته در این دانشگاه به دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای نامیده می شود. این پذیرش بر اساس سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، بومی و صلاحیت های کلی افراد، و بر پایه معدل کل دیپلم یا معدل کل کاردانی و نوع مدرک فوق دیپلم، می باشد.

  بعد از ثبت نام و اعلام اسامی، قبول شدگان علمی کاربردی باید به سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند که سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

 

 

زمان ثبت نام برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی

  اوایل شهریور ماه و بهمن ماه هر سال زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی می باشد. مهلت شهریور ماه معمولا تا هفته اول مهرماه تمدید می شود. در آبان ماه هم گاهی فرصت تکمیل ظرفیت به متقاضیان داده می شود. ثبت نام نیمسال دوم علمی کاربردی قاعدتا مثل ثبت نام های تکمیل ظرفیت یا ترم دوم باید در آبان ماه و بهمن ماه باشد، اما در اعلام تاریخ ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی روز های مشابه ای را در سالهای مختلف نداشته است. چنان که در سال 95 و 96 ثبت نام ترم دوم در اواخر اسفند ماه انجام شد.

 

 

  در سال 1396 با مطرح شدن بحث کیفیت علمی تحصیل دانشجویان، تغییراتی در برنامه دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد دور از انتظار نیست. به همین جهت و با اعلام مسئولان دانشگاه علمی کاربردی امسال تعداد زیادی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی حذف می شوند تا به کیفیت مابقی واحد ها اضافه شود. درواقع مراکز علمی کاربردی وابسته به موسسات دولتی از امسال دانشجو نمی گیرند که حدود یک سوم مراکز را شامل می شود. و این بحث در به تاخیر افتادن زمان ثبت نام علمی کاربردی در نیمسال دوم 96-97 بی تاثیر نبود.

 

برای پاسخ به سوالات درباره رشته های موجود علمی کاربردی و ثبت نام در سال 1397 دانشگاه علمی کاربردی، شماره تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت) پاسخگوی سوالات متقاضیان می باشد.

 


 

با عضویت در کانال خبر رسانی الو۲۰۲۹ جدیدترین اخبار و راهنمایی درباره آزمون ها و ثبت نام ها را بروز دریافت کنید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

 

 اگر سوالی برای شما مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

– ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97
شهریه دانشگاه علمی کاربردی
– راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97
– راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

 

 


مشاوره تلفنی الو 2029

 

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029