تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

دریافت شماره داوطلبی کنکور 97 سراسری

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

 

 در صورت فراموشی برای دریافت شماره پرونده کنکور سراسری 97 یا دریافت شماره داوطلبی کنکور 97 سراسری می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی آرمان، مشاوره تحصیلی الو۲۰۲۹، تماس بگیرید.

 

دریافت شماره پرونده کنکور 97 - فراموشی داوطلبی

 

شهریور ماه 97 از نیمه گذشت و زمان اعلام نتایج قبولی دانشگاه ها فرا رسید. جواب قبولی آزمون هایی که توسط سازمان سنجش برگزار شده و یا نتیجه ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه آزاد، همه تا پایان شهریور یا اوایل مهر ماه 97 اعلام می شوند.

 

 

دریافت نتایج قبولی دانشگاه ها

 روش دریافت نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاهی به اینصورت می باشد که، نتایج قبولی در دانشگاه ها به صورت فردی و جداگانه برای هر داوطلب نشان داده می شود. معمولا برای دریافت نتایج، نیاز به شماره داوطلبی کنکور یا بدون کنکور، کد پیگیری، یا شماره پرونده کنکور اعلام شده هنگام ثبت نام یا هنگام انتخاب رشته می باشد. شما این شماره و کد را باید روی یک برگه پرینت گرفته باشید.

 

 

شماره پرونده یا شماره داوطلبی کنکور سازمان سنجش

شماره داوطلبی کنکور 97 یک عدد 7 رقمی می باشد که برای افرادی که برای رشته های با آزمون و بدون آزمون ثبت نام کرده اند صادر شده است. شماره پرونده هم، یک عدد 7 رقمی معادل همان عدد قبلی است که برای افرادی که فقط برای رشته های بدون آزمون ثبت نام کرده اند صادر شده است.

شما داوطلب دانشگاه سراسری برای مشاهده نتایج با آزمون یا بدون آزمون سازمان سنجش این عدد 7 رقمی را حتما باید داشته باشید.

 

 در صورت فراموشی برای دریافت شماره پرونده کنکور ۹۷ یا دریافت شماره داوطلبی کنکور ۹۷ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی آرمان، مشاوره تحصیلی الو۲۰۲۹، تماس بگیرید.

 

 

دریافت کد رهگیری کنکور 97 سراسری

✅ دریافت کد رهگیری کنکور 97 برای مشاهده نتایج، کاربردی ندارد! کد رهگیری کنکور 97 یک عدد 15 رقمی می باشد که برای افرادی که برای رشته های با آزمون و بدون آزمون ثبت نام کرده اند صادر می شود. دریافت شماره رهگیری کنکور ۹۷ جهت اطلاع از انجام شدن انتخاب رشته می باشد و کاربرد دریافت کد رهگیری کنکور 97 فقط برای ویرایش انتخاب رشته می باشد.

 

 

شماره پرونده یا شماره داوطلبی کنکور کاردانی به کارشناسی سازمان سنجش

شماره داوطلبی کنکور کاردانی به کارشناسی نیز یک عدد 7 رقمی می باشد که برای افرادی که برای رشته های با آزمون و بدون آزمون ثبت نام کرده اند صادر شده است. شماره پرونده کاردانی به کارشناسی هم، یک عدد 7 رقمی معادل همان عدد قبلی است که برای افرادی که فقط برای رشته های بدون آزمون ثبت نام کرده اند صادر شده است.

شما برای مشاهده نتایج با آزمون یا بدون آزمون کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) سازمان سنجش این عدد 7 رقمی را حتما باید داشته باشید.

ضمنا سریال کارت اعتباری سازمان سنجش 12 رقم است که ممکن است برای بازیابی شماره پرونده یا بازیابی شماره داوطلبی لازم باشد. یک شماره پیگیری پرداخت 8 رقمی وجود دارد که شما موقع خرید کارت اعتباری مشاهده می کنید، این عدد کاربردی ندارد!

 

 

شماره پرونده علمی کاربردی

 شماره پرونده علمی کاربردی، یک عدد 6 رقمی است که هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته به شما داده شده است. در صورت فراموشی شماره پرونده کنکور و فراموشی کد پیگیری کنکور، دو حالت وجود دارد. در موارد خاص، مثل نتایج دانشگاه علمی کاربردی، می توان با وارد کردن مشخصات فردی از جمله شماره شناسنامه فرد، به نتایج پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی دست یافت.

 

 

کد پیگیری ثبت نام دانشگاه آزاد و رمز عبور

 کد پیگیری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد، یک عدد 9 رقمی است که هنگام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 97 و انتخاب رشته به دانش آموز داده شده است. که در صورت نیاز به بازیابی انتخاب رشته دانشگاه  آزاد بکار می آید.

اما برای مشاهده نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد شما به کد ملی 10 رقمی و کلمه رمز عبور 6 رقمی نیاز دارید که پس از خرید کارت اعتباری انتخاب رشته آزاد به شما داده شده است.

 

 

 در صورت فراموشی کد پیگیری نتایج آزاد ۹۷ و کلمه رمز عبور نتایج دانشگاه آزاد می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) با کارشناسان تحصیلی آرمان، مشاوره تحصیلی الو۲۰۲۹، تماس بگیرید.

 

 

 

کد پیگیری ثبت نام دکتری،ارشد، و کارشناسی سازمان سنجش

 کد پیگیری ثبت نام، نیز یک عدد 16 رقمی است که هنگام ثبت نام دکتری، ارشد و کارشناسی با کنکور یا بدون کنکور سازمان سنجش برای امکان استعلام انتخاب رشته و ویرایش به شما داده می شود که این کد نیز در مشاهده نتایج انتخاب رشته کاربردی ندارد!

 

 

 

برای اطلاع از زمان دقیق شروع انتخاب رشته، با عضویت در کانال خبر رسانی الو۲۰۲۹ جدیدترین اخبار تحصیلی و راهنمایی درباره آزمون ها و ثبت نام ها را بروز دریافت کنید.

مشاوره تحصیلی

 

 

 

 

 اگر سوالی برای شما مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

اعلام نتایج کنکور فنی حرفه ای 97
راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97
راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97
– تفاوت انتخاب رشته دانشگاه آزاد و سراسری
– تخمین رتبه کنکور 97
– تراز قبولی دانشگاه آزاد
– آخرین تراز قبولی با سهمیه بسیج فعال در کنکور سراسری و آزاد
– انواع سهمیه ها در کنکور سراسری 97
– سهمیه های انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97
– انتخاب رشته کارشناسی ارشد 97
– انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

 


 

مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029