تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تماس با تخفیف مشاوره هوشمند

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

 

قبولی تضمینی دانشگاه علمی کاربردی آبان ماه ۹۷
برای ثبت نام و انتخاب رشته تلفنی می توانید با کارشناسان انتخاب رشته آرمان با تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی الو۲۰۲۹ تماس بگیرید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ۹۷

 

   دانشگاه علمی کاربردی با هدف ارتقا بخشی در سطح علمی و عملی کارکنان قسمتهای مختلف مشاغل و بالابردن مهارت های پیشرفته افراد دارای مدرک و بدون تجربه کاری در سراسر ایران دایر شده است. و از اساتید و مربیان شرکتهای دولتی و غیر دولتی برای ارائه دوره های دانشگاهی استفاده می کند.
دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در دوره های دو تا سه ساله کاردانی، و کاردانی به کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو برای تحصیل در دانشگاه بدون کنکور و آزمون می کند. سال های گذشته رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد نیز در این دانشگاه ارائه شده است.

 

 

تحصیل در دانشگاه علم کاربردی 

انواع مدارک این دانشگاه عبارتند از :
– کاردانی فنی
– کاردانی حرفه ای
– مهندسی فناوری ناپیوسته

جهت اطلاع باید گفت به جای دوره های پودمانی در این دانشگاه دوره های کاردانی ارائه می شوند. دانشگاه علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم می باشد. و شهریه دانشگاه علمی کاربردی در دوره کاردانی هر ترم کمتر از یک میلیون و کارشناسی حدود یک میلیون تومان است.

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

شما برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی احتیاجی به دادن آزمون یا شرکت در کنکور ندارید. برای تحصیل در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، همه دارندگان مدرک دیپلم دبیرستان ( ریاضی، تجربی ، انسانی، فنی حرفه ای، کاردانش ) بدون نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی، می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند .
ضمنا برای انتخاب رشته شما محدودیتی نسبت به رشته تحصیلی دبیرستان ندارید. یعنی هر داوطلبی مجاز است در هر رشته دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته نماید.
همچنین برای تحصیل در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ، داشتن مدرک کاردانی کافی است.

 

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی
قبولی تضمینی علمی کاربردی سال ۹۷
برای ثبت نام و انتخاب رشته تلفنی می توانید با کارشناسان انتخاب رشته آرمان با تلفن ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ (از خط ثابت بدون پیش شماره) سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی الو۲۰۲۹ تماس بگیرید.

 

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

در باره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید گفت که دانشگاه علمی کاربردی برای مقاطع در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی ) هر سال دو مرتبه دانشجوی بدون کنکور می پذیرد. بار اول در مرداد ماه که برای ورودی مهرماه می باشد و بار دوم اوایل بهمن ماه که برای ورودی بهمن ماه می باشد. همینطور زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی آبان ماه می باشد.
شما بعد از تهیه دفترچه ثبت نام در موعد مقرر ثبت نام، باید فرم مخصوص را در سایت پر کرده و حداقل 15 رشته محل به توصیه سازمان سنجش انتخاب کنید. و مبلغ 20 هزار تومان نیز هزینه ثبت نام می باشد که باید بصورت آنلاین در سایت سازمان سنجش پرداخت شود.

 

 

 

نحوه انتخاب رشته و پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 97 در سایت سازمان سنجش انجام میشود . البته ورود بدون کنکور و فقط بر اساس معدل تحصیلی، سهمیه شغلی یا آزاد و سهمیه های دیگر از جمله بومی گزینی انجام خواهد شد. نتایج پذیرش در رشته های انتخابی نیز از سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

 

 

 

با عضویت در کانال خبر رسانی الو۲۰۲۹ جدیدترین اخبار و راهنمایی درباره آزمون ها و ثبت نام ها را بروز دریافت کنید.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

 

 اگر سوالی برای شما مطرح است می توانید با مشاوره تحصیلی الو 2029 با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۲۹ تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاوران مشاوره تحصیلی تلفنی شما را راهنمایی کنند.

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

شهریه دانشگاه علمی کاربردی
زمان ثبت نام علمی کاربردی


 

مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید  

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029