تماس-از-تلفن-همراه-موبایل تلفن هوشمند مشاوره

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96

شماره تماس مشاوره تلفنی 9099072029

 

 انجام ثبت نام علمی کاربردی در کمترین زمان

2029 907 909 

تماس از خط ثابت

بدون کنکور علمی کاربردی 1

  ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 در 28 بهمن ماه برای مقطع کاردانی شروع و مهلت ثبت نام تا دوشنبه 7 اسفند تمدید شد. ثبت نام علمی کاربردی در مقطع کاردانی به کارشناسی نیز از 2 اسفند آغاز شد و تا 9 اسفند ادامه دارد. دانشگاه علمی کاربردی با هدف ارتقا بخشی در سطح علمی و عملی کارکنان قسمتهای مختلف مشاغل و بالابردن مهارت های پیشرفته افراد دارای مدرک و بدون تجربه کاری در سراسر ایران دایر شده است. و از اساتید و مربیان شرکتهای دولتی و غیر دولتی برای ارائه دوره های دانشگاهی استفاده می کند.
دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در دوره های دو تا سه ساله کاردانی، و کاردانی به کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو برای تحصیل در دانشگاه بدون کنکور و آزمون می کند. سال های گذشته رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد نیز در این دانشگاه ارائه شده است.

 

 

تحصیل در دانشگاه علم کاربردی 

انواع مدارک این دانشگاه عبارتند از :
– کاردانی فنی
– کاردانی حرفه ای
– مهندسی فناوری ناپیوسته

جهت اطلاع باید گفت به جای دوره های پودمانی در این دانشگاه دوره های کاردانی ارائه می شوند. دانشگاه علمی کاربردی زیر مجموعه وزارت علوم می باشد. و شهریه دانشگاه علمی کاربردی دردوره کاردانی هر ترم کمتر از یک میلیون و کارشناسی حدود یک میلیون تومان است.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

شما برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی احتیاجی به دادن آزمون یا شرکت در کنکور ندارید. برای تحصیل در دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، همه دارندگان مدرک دیپلم دبیرستان ( ریاضی، تجربی ، انسانی، فنی حرفه ای، کاردانش ) بدون نیاز به داشتن مدرک پیش دانشگاهی، می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند .
ضمنا برای انتخاب رشته شما محدودیتی نسبت به رشته تحصیلی دبیرستان ندارید. یعنی هر داوطلبی مجاز است در هر رشته دانشگاهی دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته نماید.
همچنین برای تحصیل در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی ، داشتن مدرک کاردانی کافی است.

 

جهت اطلاع زمان دقیق ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور سال 96
 با شماره 9099072029  (از تلفن ثابت) در تماس باشید.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 96

در باره زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باید گفت که دانشگاه علمی کاربردی یرای مقاطع در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی ) هر سال دو مرتبه دانشجوی بدون کنکور می پذیرد. بار اول در مرداد ماه که برای ورودی مهرماه می باشد و بار دوم اوایل بهمن ماه که برای ورودی بهمن ماه می باشد.
شما بعد از تهیه دفترچه ثبت نام در موعد مقرر ثبت نام، باید فرم مخصوص را در سایت پر کرده و حداقل 15 رشته محل به توصیه سازمان سنجش انتخاب کنید. و مبلغ 20 هزار تومان نیز هزینه ثبت نام می باشد که باید بصورت آنلاین در سایت سازمان سنجش پرداخت شود.

 

برای آگاهی از رشته های بدون کنکور علمی کاربری سال 96 
با شماره 9099072029 از تلفن ثابت تماس بگیرید.

نحوه انتخاب رشته و پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی 96 در سایت سازمان سنجش انجام میشود . البته ورود بدون کنکور و فقط بر اساس معدل تحصیلی، سهمیه شغلی یا آزاد و سهمیه های دیگر از جمله بومی گزینی انجام خواهد شد. نتایج پذیرش در رشته های انتخابی نیز از سایت سازمان سنجش اعلام خواهد شد.

 

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

از دیدگاه های شما درباره موضوع استقبال می کنیم، لطفا نظرات خود را در فرم پایین، یادداشت کنید.


مطالب مرتبط :

-  شهریه گروه های مختلف دانشگاه جامع علمی کاربردی
-  زمان ثبت نام علمی کاربردی

 

مشاوره تلفنی الو 2029

 
لینک این مطلب را برای دوستان بفرستید

 
-

نظر شما ؟


شما هم می توانید در مورد این مطلب نظر دهید

جهت ارسال نقد و یا نظر خود فرم زیر را به صورت کامل پر کرده و نظر خود را ثبت نمایید.

جدیدترین اخبار استخدام

مشاهده همه

جدیدترین اخبار تحصیلی و آموزشی

مشاهده همه

مشاوره تخصصی الو 2029، پاسخی نو

الو 2029 ارائه دهنده خدمات نوین آموزشی

9099072029